Toyota Aygo 1.0 VVT-i x-clusiv (5-deurs)
Vernieuwde Toyota Aygo nu bij de dealer
Toyota rust de AYGO x-first uit met een 7-inch touchscreen waarop de apps van de gekoppelde smartphone (Android en iOS) verschijnen. Verder is deze tijdelijke uitvoering voorzien van een x-beat audiosysteem met digitale radio (DAB+). Onderdeel hiervan zijn vier 150 watt speakers, 150 watt tweeters en een 160 watt subwoofer.
Toyota heeft de AYGO x-first een bijzondere aankleding gegeven. De auto staat op 15-inch lichtmetalen velgen en is uitgerust met mistlampen vóór, LED-dagrijverlichting en privacy glass voor de achterste zijruiten en achterruit. Het vernieuwde X-design aan de voorzijde valt het meeste op.
De Toyota AYGO voor modeljaar 2018 heeft een opvallendere neus en een verbeterde 1.0 benzinemotor. Die laatste is zowel krachtiger (53 kW/72 pk) als zuiniger (3,8 l/100 km gemiddeld, Correlated NEDC). Toyota levert de AYGO x-first voor prijzen die beginnen bij 14.945 euro. De tarieven voor private lease starten bij 239 euro per maand. Er is een nieuwe AYGO leverbaar vanaf 11.695 euro (private lease: vanaf 199 euro per maand).