Ford Mustang MACH-E
Ford past Mustang MACH-E aan voor 2024
Er kan voortaan ook langer met een hoger vermogen worden geladen, waardoor DC-snelladen van 10 tot 80% niet langer 39 minuten, maar 33 minuten duurt. Na 10 minuten snelladen kan met de vernieuwde technologie tot 124 km (RWD) of 113 km (AWD) worden bijgeladen. Voorheen was dit respectievelijk 91 of 85 km.
Ook de batterijverwarming is aangepast met als resultaat een hogere effiency en een effectievere voorverwarming bij snelladen. Hierdoor kan de Mustang Mach-E zijn batterij ook bij lagere temperaturen sneller opladen.
Het nieuwste modeljaar brengt meer verbeteringen met zich mee. De Mustang Mach-E staat voortaan niet meer standaard op 18-inch, maar 19-inch lichtmetalen velgen. Deze worden standaard voorzien van Aero Covers voor een lagere luchtweerstand. Ook het onderstel van de volledig elektrische Mustang is in detail aangepast om de rijkwaliteit op een hoger niveau te brengen.
Lagere prijs
De Ford Mustang Mach-E Standard Range RWD heeft in het nieuwe modeljaar een scherpe vanafprijs van € 51.200. Deze vernieuwde uitvoering kan nu in theorie tot 470 kilometer rijden op een volle accu.
Opvallende standaard aanwezige voorzieningen zijn het Active Park Assist waarmee de auto volledig automatisch kan worden ingeparkeerd, Adaptive Cruise Control met Lane Centring Assist en Stop&Go, een elektrisch verwarmbaar stuurwiel en SYNC 4 met navigatie.
Ford biedt de Mustang Mach-E Standard Range RWD van het huidige modeljaar tijdelijk aan voor een scherpere vanafprijs van € 49.200. Leasen met Ford Operational Lease kan voor € 689 per maand.