Opel Adam Rocks
Opel Adam Rocks kost 17.995 euro
Zelfs voor de basisprijs biedt de volledig te personaliseren Adam Rocks een uitgebreide standaarduitrusting, met electronic climate control (ECC), een met leder bekleed stuur, verwarmbare buitenspiegels, cruisecontrol en radio/CD-speler met Bluetooth-aansluiting voor mobiele telefoons. Het unieke stoffen Swing Top-dak van de Rocks, dat in vijf seconden elektrisch is te openen, en de gepersonaliseerde sleutel behoren ook tot de standaarduitrusting. Het IntelliLink-infotainmentsysteem van Opel is optioneel verkrijgbaar.
De omrande wielkasten op de carrosserie en het met 15 millimeter verhoogde onderstel geven de 3,74 meter lange Adam Rocks een gespierd uiterlijk. Hij introduceert bovendien een gloednieuwe generatie motoren in de ADAM-familie. De 1.0 ECOTEC Direct Injection Turbo wordt gecombineerd met een tevens nieuw ontwikkelde handgeschakelde 6-versnellingsbak. De motor voldoet nu al aan de Euro 6-emissienorm en wordt gelanceerd in twee vermogensvarianten: 66 en 85 kW (90 en 115 pk), beide met een koppel van 166 Nm, al bij een laag toerental.
Ook biedt Opel de Adam Rocks aan met een all inclusive private lease tarief van € 329,- per maand (inclusief metallic lak, winterpakket en verwarmbare buitenspiegels). Hiermee zijn alle kosten gedekt, met uitzondering van de brandstof.