Autotrein
Nieuwe autotrein naar Italie en Frankrijk
Avignon en Narbonne zijn de autolosplaatsen voor de Cote d'Azur, Provence, Ardeche, Les Landes, Pyreneeën en Spanje. Alessandria en Bologna zijn dat voor de kuststreek van Ventimiglia tot Livorno, de Adriatische kust, de Italiaanse meren en Toscane.
Behalve voor de Belgische en Nederlandse markt, is Denderleeuw door de centrale ligging ten opzichte van de kanaaltunnel (Calais) en ferryhavens een startpunt voor de Engelse markt. Gezien de grote belangstelling vanuit Engeland is de verwachting dat een hoog percentage Engelse kentekens op de nieuwe Autotrein te vinden zal zijn. Ook de reacties uit België en Nederland duiden op een grote belangstelling voor dit nieuwe initiatief.
De nieuwe Pullmanstijl autotrein is een nachttrein met verschillende comforttypen. De auto's zijn door de gesloten autotransportwagens beschermd tegen invloeden van buitenaf, zoals vandalisme en steenslag. Naast de couchetterijtuigen met klimaatregeling zijn er luxe slaaprijtuigen te boeken voor 2 of 3 personen. In het restaurantrijtuig zullen 's avonds diners verzorgd worden met een keur aan wijnen. De volgende morgen kunnen luxe ontbijten in het restaurant genoten worden. Voor gasten die de voorkeur geven aan een diner in het compartiment, zal een plateservice tot de mogelijkheden behoren.