Fastned
Fastned en Tesla openen snellaadhub
Het Fastned station heeft 8 snellaadpunten en het Supercharger station van Tesla heeft 20 Supercharger stalls. De snellaadhub bestaat daarmee uit 28 laadpunten. Het Fastned station in Kreuz Hilden kan eenvoudig worden uitgebreid met meer snelladers, zodat in de toekomst 22 auto's tegelijkertijd op het station kunnen laden.

Michiel Langezaal, CEO Fastned: "Om het exponentieel groeiende aantal elektrische voertuigen van stroom te voorzien, hebben we veel grote snellaadstations nodig. Ik roep bij deze landeigenaren die deze visie delen op om contact met ons op te nemen, zodat we onze krachten kunnen bundelen en kijken of we een Fastned station op hun terrein kunnen realiseren. Samen bouwen we aan de infrastructuur van de toekomst! "
Fastned heeft 125 snellaadstations in Nederland, Duitsland, het Verenigd Koninkrijk en België. Alle stations zijn 24/7 publiek toegankelijk. Fastned is genoteerd aan Euronext Amsterdam (ticker AMS:FAST).