15 februari 2018

Lexus

Lexus wint betrouwbaarheidsonderzoek J.D. Power

15 februari 2018 - Lexus staat van alle premium merken voor het zevende opeenvolgende jaar bovenaan het betrouwbaarheidsonderzoek J.D. Power U.S. Vehicle Dependability Study (VDS). Vier Lexus modellen werden bovendien uitgeroepen tot betrouwbaarste auto in hun categorie.

Lexus domineert het onafhankelijke klanttevredenheidsonderzoek van het gerenommeerde J.D. Power, want behalve de nummer één-positie overall en vier categoriewinnaars eindigden vijf Lexus modellen op de tweede dan wel derde plaats in hun categorie. Het is bovendien voor de negende keer dat de Lexus RX de betrouwbaarste auto in zijn categorie is. Voor de Lexus GS is het zijn zesde award.

Lexus

Het VDS-onderzoek van J.D. Power stelt het aantal door consumenten gemelde problemen met hun auto vast in het derde jaar van eigendom. Dit keer betreft het dus auto's van modeljaar 2015.