24 januari 2018

Range Rover SV Coupe

Range Rover SV Coupe maakt werelddebuut in Geneve

24 januari 2018 - Land Rover kondigt de introductie aan van een nieuwe SUV coupé. De nieuwe Range Rover SV Coupé is een opvallende aanvulling op het Range Rover-gamma, met een eigen design en een bijzonder interieur. De SV Coupe debuteert tijdens de Autosalon van Geneve in maart 2018.

De tweedeurs Range Rover SV Coupé verwijst met zijn opvallende design naar de oorspronkelijke Range Rover, die in 1970 ook als tweedeursauto op de markt kwam, maar is tegelijkertijd zeer eigentijds modern vormgegeven.

Land Rover

Land Rovers Design-afdeling en Special Vehicle Operations hebben de Range Rover SV Coupé samen ontwikkeld. De auto wordt met de hand gebouwd in het SV Technical Centre in Ryton-on-Dunsmore (Warwickshire, Verenigd Koninkrijk). De productie blijft beperkt tot 999 exemplaren, die wereldwijd worden aangeboden.