12 september 2024
Renault Symbioz
Nieuws

Renault Symbioz

Renault Symbioz nu ook als Evolution

12 september 2024 - Na de lancering van de eerste drie uitvoeringen van de Symbioz in mei, breidt Renault het Symbioz gamma uit met de nieuwe instapversie genaamd Evolution. Deze versie sluit aan bij de bestaande uitvoeringen Techno, Esprit Alpine en Iconic en heeft een vanafprijs van 34.490 euro. De Symbioz evolution is uitgerust met de E-Tech full hybrid 145 aandrijflijn.

De Renault Symbioz Evolution is voorzien van onder meer parkeersensoren achter en een achteruitrijcamera, een handsfree kaart, elektrische parkeerrem, automatische airconditioning en het openR link-systeem met een 10,4-inch touchscreen.

Renault Symbioz

De Renault Symbioz maakt gebruik van de nieuwste technologie van Renault, zoals het openR link multimediasysteem met alle ingebouwde Google-diensten, en het Solarbay dak van glas dat ondoorzichtig te maken is. De Iconic versie biedt 29 van de nieuwste rijhulpsystemen.