Chrysler PT Cruiser
chrysler brengt een speciale versie van de pt cruiser op de markt
De PT Cruiser Challenger is er in vier uitvoeringen; Classic, Touring, Limited en Limited Automaat Autostick. De uitrusting per model varieert van extra's als een radio/cd speler, ABS-remsysteem, roofrack, schuifdak en extra getint glas. Alle modellen zijn voorzien van antraciet-kleurige bumpers. Voor de PT Cruiser Challenger is een apart kleurengamma samengesteld, zodat gekozen kan worden uit de kleuren Bright Silver, Patriot Blue en Black. De automaatversie is bovendien leverbaar in Inferno Red.
De PT Cruiser Challenger is uitgerust een 2.0 liter viercilinder benzinemotor die 104 kW/141 pk bij 5700 tpm en een maximum koppel van 188 Nm bij 4150 tpm levert. Deze motor kan gekoppeld worden aan een vijfversnellingsbak of een viertrapsautomaat met Autostick.
De Chrysler-dealers hebben de beschikking over maximaal 365 exemplaren van de diverse Challenger-versies die worden verkocht zolang de voorraad strekt. De PT Cruiser Challenger is leverbaar vanaf € 21.925,-.