Suzuki Swift (2005 - 2010)
Terugroepactie Suzuki Swift
Onlangs bleek dat het brandvertragende middel helaas ook corrosie aan de bevestigingsbeugel van de achterste veiligheidsgordel kan veroorzaken. Op langere termijn kan hierdoor de sterkte van de bewuste beugel afnemen, waardoor deze bij een extreme belasting zou kunnen afbreken.
Om mogelijke oxidatieproblemen te voorkomen, worden opnieuw alle eigenaren van desbetreffende Suzuki Swifts verzocht z.s.m. contact op te nemen met de Suzukidealer. De dealer zal de beugels op corrosie controleren en in geval van aantasting vervangen door een nieuw exemplaar. Daarnaast zal de kofferruimte worden gereinigd en zal de kofferbakmat worden vernieuwd. Al deze werkzaamheden worden kosteloos uitgevoerd.
In Nederland betreft het in totaal ongeveer 12.000 stuks uit de productiejaren 2005 tot en met 2007. Alle desbetreffende eigenaren worden schriftelijk uitgenodigd. Swiftrijders kunnen desgewenst op Suzuki.nl nakijken of hun auto onder de terugroepactie valt.