Forum Peugeot 407
Reacties van eigenaren
Ervaring met Peugeot 407 2.2 16v xs pack: Heb deze auto bij een Bosch carservice gekocht met 67000 km ,en vanaf mijn aankoop tot nu toe geen problemen gehad. Normaal onderhoud waarbij een fusekogel en remlichtschakelaar; totaal 100 euro.
Ervaring met verkoop: Gekocht bij Bosch carservice garage in Doornspijk,
Ervaring met onderhoud: Mijn peugeot krijgt een keer per jaar een onderhoudsbeurd met APK en verder geen probleem
Ervaring met Peugeot 407: Ik heb een Peugeot 407 2.2 16v van 2004 heb er nu 125.000 km opzitten. Tot nu een fusekogel vervangen a 75 euro en de remlichtschakelaar a29 euro. Verder normaal onderhoud, geen enkel probleem. Fantastische auto, kan nog jaren mee stoelen met lederen bekleding nog als nieuw.
Antwoord: Mijn Peugeot heeft nu 148.700 km, de tweede fuseekogel is nu vervangen. Verder nog probleemloos. Een hele fijne auto inmiddels 10 jaar oud ziet er uit als nieuw.
Ervaring met Peugeot 407 2.0 16v aut: Prima auto, wij hebben er veel plezier van. Geen grote problemen gehad, wel de beruchte emissiestoring, maar dat bleek eenvoudig te zijn: sensoren van remlichten waren bevuild en zorgden voor te weinig massa door de kabels, waardoor de boordcomputer de storing gaf.
Enige probleem nu is het uitvallen van het display van de boordcomputer. Vervanging zou alleen kunnen bij de dealer en daar wil ik niet meer naar toe ivm woekerprijzen voor reparatie. Het leuke van een 407 is dat je 'veel' auto hebt voor een schappelijke prijs, met het comfort van de Franse auto. Aanrader!
Ervaring met onderhoud: In onderhoud bij Broeksema Enschede. Prima service en prijzen.
Antwoord: Het kapotte display had ik ook. Ik heb een splinternieuwe gekocht op de Franse eBay voor 71 euro. Deze verkoper heeft er nog meer. Het is overigens dezelfde als display van een C5.
Waar zitten die sensoren van de remlichten? Ik heb nl. ook die emissiestoring.
Antwoord: Mijn Peugeot-dealer in Driebergen had dat in 10 min gedaan, rekende er 20 euro voor.
Antwoord: Hartelijk dank! Zal dan Van der Mispel zijn.
Antwoord: Die display heb ik ook gekocht op eBay. Probleem is dat dealer geen programma heeft om hem in te lezen. Hoe heb jij dat opgelost?
Antwoord: Emmissie storing heeft met de uitlaat te maken. Kijk de lambda sondes na, de bobines, de bougies en bougie kabels. Dan is het probleem opgelost.
Ervaring met Peugeot 407 1.8: Niet kopen: hoge onderhoudskosten, slecht uitgeengineerde technieken.
-Bobine 2x vervangen
-Bij lage toeren steeds neiging tot afslaan
-Motormanagement 2x laten resetten
-Opnieuw in laten lezen van data (geen effect)
-condensorblok van airco defect (vervangen)
- Uitlaatbocht (1e deel) gescheurd
- Versnellingskabel 1+2 kapot
Ervaring met onderhoud: Uren worden dik geschreven
Ervaring met Peugeot 407 2.2 16V:
Ervaring met onderhoud: Emissielampje blijft branden. Ook ik kamp al van vrijwel begin met dit probleem. Eerst hielp andere brandstof, nu brandt emissielampje permanent, zonder enige merkbare gevolgen overigens.
Bij Peugeot een keer laten uitlezen: zou Luchtpomp aansturing zijn?
Las reactie: Reactie van: Petrakuiken, datum: 27 januari 2011
Antwoord: Wij hebben het zelfde probleem gehad. Geeft hij ook storing emissiesysteem aan?
Zo ja, dan is het een kwestie van 2 sensoren schoonmaken met remreiniger. Deze zitten bij de driewegklep. Het gaat om een groene en een zwarte sensor. Deze raken namelijk vervuild met olie. Even schoonmaken dus en het probleem is verholpen!
Is dit misschien oplossing voor mijn probleem? Waar zit die driewegklep?
Ben benieuwd, bedank voor reacties vast.
Antwoord: Ik heb ook een 407 diesel met veel emissieproblemen. Heeft al veel geld gekost, rond de 5000 euro. Ik heb mijn buik er vol van en hij loopt als een trekker, dus geen Peugeot weer.
Ervaring met Peugeot 407 2.0 Hdi: Heb mijn tweede 407 hdi 2.0 automaat. Heerlijke auto. Beiden gaven soms storingen, maar hebben tot op heden niet tot dure reparaties geleid. Dealers heb ik te dure ervaringen mee. Ga liever naar een goeie Peugeot monteur van een kleine garage.
Ervaring met verkoop: Was een garage/handelaar die bij een peugeot dealer had gewerkt en de auto altijd in onderhoud had gehad.
Ervaring met onderhoud: Is onafhankelijk garage maar wel iemand die gespecialiseerd is in franse auto's. m.n. peugeot.
Ervaring met Peugeot 407 2.0 hdif: Tot nu toe zelf 100.000 km mee gereden zonder enige ernstige problemen en/of grote reparaties. Fusekogels voor de eerste maal aan de beurt. Alleen koppeling heeft af en toe een vreemd probleem: dan slipt hij een beetje (niet hinderlijk en een klein beetje en ook af en toe) en dan een een lange tijd (20000-30000) absoluut niet. Ik vraag me dan ook af of dit wel slijtage is is of een ander probleem?
Dit is mijn 2e 407 en tot nu toe prima bevallen.
Ervaring met onderhoud: Ik ga nooit naar merkgarage! Wat een woekerprijzen. Auto rijden moet wel leuk blijven!