Citroen e-Mehari
Courreges stijlt Citroen e-Mehari
Citroën e-Mehari (niet in Nederland te koop) in deze exclusieve limited edition oogt moderner, terwijl hij nog altijd over een fris design beschikt en volop gebruiksvriendelijkheid biedt. Nieuwe voorzieningen zoals de hard top en de zijruiten, het 'Easy Entry' systeem, de centrale deurvergrendeling en de airbag zorgen voor meer veelzijdigheid, gebruiksgemak en comfort.
De nieuwe Citroën e-Mehari Styled by Courrèges kort samengevat:
- Een 4-zits cabriolet in de geest van de MEHARI uit 1968
- Een beperkte oplage van 61 exemplaren, een verwijzing naar het jaar waarin Courrèges werd opgericht
- Een karakteristieke auto die zich thuis voelt op alle soorten wegdek en in alle weersomstandigheden
- Exclusieve carrosserielak Vinyl Black en vaste hard top in hoogglans zwart
- Een nieuwe interieurstijl met een bandje in Courrèges-stijl, witte TEP stoelen, een plaatje met het productienummer en een specifiek voor dit model ontwikkelde tweekleurige tas van Courrèges
Meer voorzieningen en verbeteringen die zorgen voor een hoger kwaliteitsniveau, zoals 100% elektrisch, emissievrij rijden en een motorkoppel dat met bijna 20 procent is verhoogd. Dit is daarom de eerste elektrische auto die het predicaat 'French Origin Guaranteed' heeft gekregen.
De Citroën e-Mehari zal vanaf 8 september aanstaande in de Galerie Joseph worden getoond tijdens de Paris Design Week, en zal midden september op de Frankfurt Motorshow acte de présence geven.