Forum Volvo V60 (2010 - 2018)
Reacties van eigenaren
Ervaring met Volvo V60 PIHV: Prima wagen, vorige Volvo reed beter, deze is erg zwaar. Gemiddeld verbruik, minder dan 3L / 100km. 48.000km op 1e setje banden, 2e zijn nog niet op (Michelin)! Veel op dynamo remmen, scheelt banden en brandstof!
Antwoord: Wat bedoel je met veel op de dynamo remmen ? Gr van R .
Ervaring met Volvo V60: Prima wagen. Bevalt uitstekend. Enige nadeel is dat bij 65.000 km de achter remschijven zijn vernieuwd en nu vandaag bij 105.000 km beurt krijg ik de melding van de dealer dat er weer nieuwe remschijven op moeten. Deze auto slijt de remschijven sneller dan de banden. Iemand hier ook ervaring mee?
Ervaring met Volvo V60 PIH: Mijn V60 PIH van 3 jaar oud heeft me afgelopen jaar al 3 keer in de steek gelaten. Gevaarlijke situaties. Hij valt helemaal uit en in het stuurslot tijdens het rijden als hij nog koud is en heuvels, drempels of opritten moet nemen. Ook vocht heeft hier denken wij invloed op. Garage(S) kunnen niks vinden. Heeft al herhaalde malen langdurig bij garage gestaan. Waardeloos.
Ervaring met verkoop: Niks op aan te merken.
Ervaring met onderhoud: 1 jaar geleden heeft Svala Lijnden de auto 2 weken lang onderzocht en niks gevonden. Nu weer zelfde euvel en staat hij alweer 4 dagen bij Svala Weesp. Geen foutmeldingen terwijl hij toch echt volledig uitvalt.
Ervaring met Volvo V60 Plug in hybrid: Neem Onecall.
Antwoord: Mijn V60 PIH van 3 jaar oud heeft mij afgelopen jaar al 3 keer in de steek gelaten. Gevaarlijke situaties. Hij valt helemaal uit en in het stuurslot tijdens het rijden als hij nog koud is en heuvels, drempels of opritten moet nemen. Ook vocht heeft hier denken wij invloed op. Garage(s) kunnen niks vinden. Heeft al herhaalde malen langdurig bij garage gestaan. Waardeloos.
Ervaring met Volvo V60 Hybride: Heerlijk wagen als hij rijdt, alleen had mijn V-60 niet op maandagmorgen zijn gefabriceerd. Na 3 dagen de eerste storing, na 5 dagen weggesleept. heel veel storingen aan de auto die niet zijn opgelost. Ik heb de wagen bijna 7 maanden waarvan hij 4 maanden bij de garage heb gestaan. Van de 10 keer is er twee keer met de auto proef gereden. En de laatste keer bij Volvo Nederland hebben ze 812 kilometer gereden over 18 dagen. Handig die app: je kan precies zien wat ze werkelijk doen met je auto.
Na de 7 keer auto ophalen zie ik toevallig bij het instappen een deuk in je deur. Was in de garage gebeurd alleen niet gemeld. Weet je wat je gaat Volvo Nederland erbij betrekken! Kan je beter niet doen. Je mag een testrit maken met de eigenaar. Inderdaad deze problemen gaan we oplossen (ik kreeg het gevoel dat ik serieus werd genomen) weer de garage in (Volvo Zweden) ging zich ermee bemoeien. Aanpassen aan de software Collision Warning. Het moet nu in orde zijn. Totdat ik de Beneluxtunnel inreed. Weer terug. Auto gaat naar Volvo Nederland in Beesd voor controle en alles wordt opgelost. Auto terug weer aanpassingen aan de Collision warning was niet goed afgesteld. Nu denk je nu is alles goed geen rare storingen meer.
Je gaat achteruitrijden gaan je voor alarmen af. Krijg je de opmerking dan liep er iemand voor de auto of er stonden objecten naast. Geen van beiden. Krijg je een melding dat je gordel niet om heeft. Deze had ik om, dan de opmerking dan is het je bestuurder (kreeg nu echt het gevoel dat ik niet meer serieus wordt genomen). Te pas en te onpas gaat de roetfilter renegenereren.
Een roetfilter wordt sneller vervuild als je korte stukken rijd. Het is dan het niet volledige verbranding door dat de motor niet op bedrijfstemperatuur komt ik rijd hele lange afstanden Haarlem 2e Maasvlakte. Stadsverkeer is bijna 100% elektrisch. Dat de roetfilter wordt gerenegenereerd maar in mijn situatie zou dit sporadisch moeten voorkomen. Nu wacht ik nog op een UPDATE als je getankt hebt krijg je een melding dat je tank leeg is.
Vande week rijden we op een vrije overzichtelijk T kruizing we zouden door kunnen rijden de bestuurde voor mij stopt (onduidelijke reden). De alert waarschuwing zou moeten ingrijpen (botswaarschuwingsysteem) door mijn zeer snelle handelen kon ik er omheen rijden. Heeft iemand suggesties wat ik moet doen met deze auto? Deze auto van ruim 70.000,= heeft nog niet gepresteerd wat het wel moet doen. Bij de dealer krijg ik het gevoel daar heb je de zeikerd weer.
Ervaring met onderhoud: Luisteren wat de klant je te vertellen heeft. Geef het gevoel dat je luistert naar je klant en geef niet het gevoel daar heb je de zeikerd weer, weer eerlijk naar je klant.
Antwoord: Ook ik heb een V60 welke vaker bij de garage is dan thuis. Mijn auto wil thuis niet opladen, neemt wel soms 12 kwh tot zich maar electrisch rijden kan 0 km! Ook heb ik enkele keren meer dam 12 kwh in mijn accu gestopt zelfs uitschieter 24 kwh dan was deze wel vol. Maar mijns inziens verwdijnt de stroom door een storing maar de garage kan niets vinden, en de leenauto uit 2013 laadt hier gewoon op. Mijn auto staat tijdens het laden flink te loeien en laadt soms wel 12 uur door maar schakelt vaak niet zelf uit.
Antwoord: Ik heb mijn v60 nu 3,5 jaar en deze heeft al een neiuwe electromotor, nieuwe airco. 2 keer tijdens vakantie stilgestaan. Nu ben ik hem weer 5 wkn kwijt, want hij is geheel uitgevallen. Goede ervaring met Volvo pechhulp... maar ja. Een volgende vakantie met Volvo gaat niet gebeuren.
Ervaring met Volvo V60 Kenetic eDrive: Met veel plezier inmiddels 4 jaar meegereden.
Reparaties na garantie periode!
- Doorgesleten elektrische kabelboom aan accubak.
- Vernieuwde ra deurslot, lv vernieuwing opkomst.
Ervaring met Volvo V60 D4 8-aut: Helaas maar waar, in een woord geweldig! Heerlijke auto, wel met Polestar upgrade 200 pk, maar geen onvertogen woord. Motor, rijden, comfort super, geen rare slijtage aan delen of banden en met een normale voet 1:18. In verband met nieuwe auto van werkgever moest deze weg maar een nieuwe D3 is alweer besteld. Kijk er nu al naar uit!