Forum Toyota RAV4 (2006 - 2013)
Reacties van eigenaren
Antwoord: Ik heb dezelfde ervaring. Heb dit ook gemeld bij de dealer maar die doet er (nog) niets aan. Ik vind dit erg vervelend, je kunt hier dus totaal niet op vertrouwen. Slordigheid van de Japanners.
Ervaring met Toyota RAV4: Ik heb een Rav4 Toyota. Deze is van juni 2006. Zou goed zijn, maar ik heb er alleen nog maar ellende mee gehad. Koppeling slipt, komt door lekkage in versnellingsbak. Nieuw stuurhuis, dus eens maar nooit meer een toyota. Zeer slechte eraringen, zelfs op een mail die ik naar Toyota Nederland stuurde krijg ik nog eens geen antwoord op. Nou, bedankt Toyota!
Ervaring met Toyota RAV4 2 Excutive 4 WD: Ik heb deze auto 1 jaar in mijn bezit gehad en heb de volgende peoblemen gehad die door de dealer niet kondebn worden opgelost:
- de benzinemeter geeft aan dat de tank leeg is, als ik dan tank gaat er 45 liter in de 60 liter tank, niets aan te doen.
- De richtingaanwijzers blijven knipperen na een minder sterke bocht, niets aan te doen.
- Met de caravan, ca 1400kg, achter de auto moet ik op hellingen van 5 terug naar de 2e versnelling, de vermogenstest wees uit dat er met de auto niets mis is, dit wordt veroorzaakt door het gat, in benodigd aantal toeren tussen de 2e en 3e versnelling, ca 200 omw/min. niets aan te doen.
Ik heb de auto, met het daarbij behorende verlies na 1 jaar ingeruld.
Antwoord: heb al jaren Rav 4 en sinds mijn laatste aanschaf een Rav 4 uit 2008 ingevoerde uit Duitsland) 2 liter 155 pk 235.000 km op de teller geen betere gehad, we hebben zelfs de eerste uitvoering uit 1994 ook 2 liter en ook een prima Rav
gr.up
Ervaring met Toyota RAV4 2.2 d 4d: Maak duidelijke afspraken over garantie.
Maak een lange proefrit.
Wat kleine problemen gehad, verder een fijne prachtige auto om in te rijden.
Antwoord: Slechte ervaring met Van Leussen Dalfsen. Serieuze klachten worden als leugens afgedaan. Meneer heeft redelijkheid en billijkheid hoog in het vaandel staan, maar daar is niks van te merken. Je gaat er heen omdat meneer oplossingen aan zou reiken, maar niets van dat alles. Een uur lang zit hij in de verdedigingsmodus en vrijwaart zichzelf van alles. Komt er op neer dat je als klant niet moet zeuren. Argumenten die je aanvoert ontkent hij of pareert hij door je niet uit te laten praten. Het personeel is getraind om hetzelfde te doen want volgens meneer deelt het personeel zijn mening ook. Waarschijnlijk bang voor een reprimande van de eigenaar. Erg jammer dat hij zo onbeschoft met klanten omgaat. Nog nooit eerder mee gemaakt.
Ervaring met Toyota RAV4 2.0: Het RAV4 4 jaar in gebruik, nadeel is de koppeling hier moet je even aan wennen.
Kwaliteit is super, in 4 jaar nooit een mankement aan gehad, gewoon het normale onderhoud.
In de sneeuw is de auto weergaloos.
Ervaring met Toyota RAV4 2.0: Bij mijn Toyota Rav4 waren de waterslangklemmen verroest waarvan ik rapport met fato...
Ervaring met verkoop: Verlaatje niet op de garantie van Toyota, je hebt ze wel maar krijgt ze niet.
Ervaring met Toyota RAV4 2.2 d4d: Advies: denk er goed over na.
Ervaring: veel storingen. Dure reparaties o,a koppeling, remmen, div reparatie aan motor en wat nog komen zal, enz.
Ervaring met onderhoud: Motor verbruikt olie bij km stand 62210
slechte remmen
motor-olielekkage (koppakking)
slechte koppeling
brandstofpompkleppen(sevkleppen)
Antwoord: En als je een proefrit maakt, maak dan een lange proefrit. Bij dit bedrijf rijdt er altijd iemand mee. Daardoor kan je je ongemakkelijk voelen. Pak de snelweg, test de remmen enz. Stel vragen, zet deze vooraf voor jezelf op papier.
Blijf je de auto interessant vinden maar twijfel je, vraag nog een proefrit aan.
Ervaring met Toyota RAV4: Heb mijn RAV4, ondanks negatieve reacties, in november 2011 nieuw gekocht. Het is een te gekke auto waar ik tot nu toe veel plezier van heb. Heb nog geen ervaring met onderhoud en dealer. Ga er van uit dat ze hier proffesioneel mee omgaan en niet gaan ouwehoeren.
Tank inhoud is 60 liter, maar geeft bij 45 lietr al aan dat ie leeg is. Nog niet gemeld bij de dealer. Voor rest heb ik geen commentaar. Wens ieder rav eigenaar fijn rijplezier.