Forum Renault Twingo (2007 - 2014)
Reacties van eigenaren
Ervaring met Renault Twingo Dynamique 1.2 16v: De nieuwe Twingo Dynamique 1.2 16v bevalt prima. Fijne stoelen, aangenaam stil, zuinig in gebruik. Geweldig die verschuifbare achterstoelen, hierdoor is er een flexibele bagageruimte. Goed overzichtelijk bij parkeren. Geweldige auto!
Ervaring met Renault Twingo 1,5 dCi night&day: Na een grote benzineslurpende Mercedes-Benz, is deze Twingo een verademing bij het tankstation. Deze auto heb ik met mijn verstand gekocht en heb daar nog geen moment spijt van gehad.
Antwoord: Bij mij hetzelfde met onze Mercedes 1 op 10 ook een Twingo gekocht idd bij de pomp geen 40 euro meer en? Geen wegenbelasting.
Ervaring met Renault Twingo 1,5 dci: Twingo diesel! Gewoon doen.
Ervaring met onderhoud: Renault is extreem duur met de service beurten.
Antwoord: Ik heb een Twingo Dynamique gekocht in 2011. Nu 74.000 km op de teller (om de 30.000 km een beurt). Heb 2 onderhoudsbeurten moeten doen: 1 x 225,00 euro en 1 x 300,00. Dat valt dus best wel mee.
Er zij merken waar dit goedkoper is, maar dan moet je om de 15.000 km terugkomen.
Ervaring met Renault Twingo 1.2: Deze is mijn 2de Twingo en ook deze Twingo heeft problemen met de benzinemeter als wel vullen van de benzinetank. Bij die garage geweest en die deed een software reset. Volgens mij ben ik niet de enige met dit probleem, maar die garage doe als af dit een uitzondering. Jammer dat Renault dit probleem niet kan oplossen.
Antwoord: Wat voor problemen met de benzinemeter en het vullen van de tank?
Ik heb hier helemaal geen problemen mee ik rijgt nu 5 maanden met Twingo Phase 2.
Antwoord: Ook ik had problemen met het vullen van de tank. De pomphouder heeft het klepje aan de binnenkant versteld en daarna was het euvel verholpen. Volgens de dealer lag het eraan dat ik in Duitsland ging tanken, wat een onzin!
Antwoord: Ik ben al een jaar bezig om mijn overigens heerlijke Twingo samen met mijn garage het tankprobleem op te lossen. Ik krijg er vaak niet meer in dan een liter of 8 tot 10, het is om gek van te worden. Mijn vulpijp is vervangen, ik heb een nieuwe tank.
Er zit ook een dampvat nieuw op. En ik heb echt alle medewerking van mijn dealer. Mijn Twingo is van 2012 de Collexion uitvoering en hij bevalt, als hij rijdt, geweldig. Wie kan mij verder helpen?
Antwoord: Hallo Twingofans. Het tankprobleem is direct op te lossen door ervoor te zorgen dat de rechterzijde (vulopening)van de auto iets hoger staat dan de linkerzijde. Bijna elk tankstation loopt iets af. Dat moet in verband met milieuregels. Dus kun je in de meeste gevallen kiezen hoe jij je auto plaatst bij het aftanken. Probeer het maar eens uit!
Antwoord: Ook ik had problemen met het tanken. Mijn Twingo is 4 jaar oud en heeft 20.000 km gelopen. Nog geen jaar geleden is bij de Renault garage veel onderdelen vernieuwd en het probleem was opgelost. Nu weer dezelfde problemen en er moet weer van alles vernieuwd worden. Mijn garage doet alles om het te verhelpen, daarover niets dan lof.
Antwoord: Helaas, hier exact hetzelfde probleem. 2.5 jaar geleden de vulhals vervangen door de dealer. Zojuist opnieuw gebeld, na 2-3 liter stopt de installatie ermee en krijg ik er geen brandstof meer bij (luide bubbels hoorbaar). Dealer gaat nu bellen met Renault NL om te kijken naar een oplossing.
Ben benieuwd.
Ervaring met Renault Twingo 1.2 16v: Let op de scherpe randjes van de hoedenplank; kan je hoofd verwonden.
Ervaring met Renault Twingo 1.2: Jammer is dat je constant op het knopje moet drukken om de klok te zien en de temperatuur, vooral dat je de tijd niet meer kunt blijven zien vind ik zelf een minpunt.
Antwoord: Ik weet niet in wat voor Twingo jij rijdt, maar de klok kan je altijd zien! Ik rijd in de nieuwe versie Twingo Dynamique met de nieuwe radio en ik heb de klok altijd in zicht. Wil ik wat anders zien, dan selecteer ik dat. Simpel toch?
Verder een heerlijke auto, rijk uitgerust en zuinig gemiddeld zit ik tussen de 1 op 16.5 en de 1 op 19. Ik kan deze auto een ieder aanraden.
Antwoord: Ik heb nu de 3e Twingo en inderdaad de klok kun je altijd blijven zien.
Ervaring met Renault Twingo Initiale 16V 75PK: Ik heb nu mijn 3e Twingo. Zodra je veel kilometers gaat maken, krijg je veel problemen. Met de eerste Twingo reed ik alleen wat door de stad en geen enkel probleem gehad. Met de 2e en 3e dezelfde problemen bij kilometers rijden.
Airco kapot: kosten 750 euro. Cruise control was al kapot toen ik hem nieuw in de garage ging halen. Het euvel is nooit gevonden en is dus ook nooit opgelost. Alle riemen eraf gelopen, stuurkogel kapot etc. Nu heeft de auto een loeiend en piepend geluid de dealer vind het niet en wil een dag gaan zoeken a 75 euro per uur, waanzin.
Ik rijd ontzettend rustig dus de problemen liggen niet aan mijn rijstijl. Voor mij hierna nooit meer een Twingo! Dure beurten en heel veel technische problemen.