Forum Mitsubishi Colt (2004 - 2014)
Reacties van eigenaren
Ervaring met Mitsubishi Colt 1.1: Min: Onvoldoende zicht door brede stijlen, Stop/Go hapert wel eens, snel wegkomen is er niet bij.
Ervaring met Mitsubishi Colt 1.3 cleartec: Dikke raamstijlen geven een wat beperkt zicht.
Tank alleen merkbenzine anders krijg je problemen met de injectoren.
De auto blijft in de winter lang koud door het hoge kunstof interieurgehalte (neemt geen warmte op) voor het geld een uitstekende auto. Goede service bij de dealer (auto edison 's-Gravenzande)
Ervaring met Mitsubishi Colt 1.5 dazur: Deze uitvoering is zeer luxe uitgevoerd en inderdaad het uitzicht schuin naar voren is minder door de dikke lijsten.
Auto stuurt perfect en ben zeer tevreden over zijn rijeigenschappen.
Hiervoor een Carisma gehad.
Ervaring met Mitsubishi Colt 1.3: Ik heb nog nooit zo slecht zicht ervaren. Ik rijd al 16 jaar in een Colt en altijd naar tevredenheid, nooit problemen gehad, geen storingen... maar mijn laatste aanwinst Colt van 2008 breng mij soms stuipen op het lijf. Waarom? Door slecht zicht en dikke balken aan de voorkant heb ik al 2 keer bijna fietsers aangereden. Ik vraag mij af of ik de enige ben met zulke problemen?
Antwoord: Nee u bent niet de enige. Ik heb dezelfde ervaring.
Antwoord: Nee, u bent zeker niet de enige, zo heb al vier bijna-aanrijdingen gehad op rotondes! Erg jammer....
Antwoord: dacht dat het mij lag, dus niet
Antwoord: U heeft helemaal gelijk, want net als bij mijn vorige Colt is er sprake van extreme condensvorming aan de binnenkant van de voorruit in de herfst en winter. Soms is de ruit gewoon kleddernat, wat in mijn ogen niet normaal is. Ik heb zelfs meegemaakt dat de voorruit aan de binnenkant bevroren is geweest en als je dan bij de dealer komt met dit probleem denken ze dat het probleem bij jezelf ligt aangezien ze aannemen dat je de stand van voorruit ontwaseming niet goed hebt staan.
Zijn er meer mensen die met dit probleem geconfronteerd worden, of die weten hoe je dit oplost?
Antwoord: Ok wij hebben last van een beslagen voorruit het water druipt er gewoon vanaf zijn ook bj de dealer terug geweest hebben het het nageken en hun antwoord was alles is ok, mijn conclusie is dat de ventelatie niet voldoende doorgeeft op het raam dit is onze eerste Mitsubishe maar ook de laatste met onze andere auto eentej van 1o jaar hebben we zelfs geen natte binnen raam voor mij is dit een onveilige auto teveel dode hoeken
Ervaring met Mitsubishi Colt: Na 5 jaar nog steeds tevreden.
De beste auto tot nu toe.
Ervaring met Mitsubishi Colt 1.3 edition two: Veel waar voor je geld. Rijdt goed, probleemloos, zuinig gem: 1:16-18.
Goede stoelen. Uitrusting prima.
Minpunten: kleine kofferbak, zicht rondom is wat minder.
Ervaring met Mitsubishi Colt 1.3 Cleartec: Eigenlijk een heel plezierige, probleemloze auto. Het start/stop systeem draagt bij aan een zeer zuinig benzineverbruik.
De Colt is niet echt een strepentrekker en op vakantie in de bergen moet. Je al snel een tandje terug om mee te komen. Daarentegen is hij in ons vlakke land behoorlijk presterend.
Bouwkwaliteit en elektronica zijn prima voor elkaar als voornaamst minpunt kan je de stoelen kwalificeren. Op lange ritten moet je veel gaan verzitten en laat het comfort voor bijrijder en bestuurder te wensen over.