Kia Carnival
Kia introduceert nieuwe Carnival in Geneve
Van de zeven stoelen kunnen de achterste vijf per stuk worden verschoven, versteld, omgeklapt of uit de auto worden genomen. De beide schuifdeuren en de achterklep kunnen (afhankelijk van de gekozen uitvoering) elektrisch openen en sluiten met afstandbediening.

Het design is van binnen en van buiten moderner dan voorheen. De prestaties zijn verbeterd terwijl het brandstofverbruik daalt, dankzij efficiente benzine -en dieselmotoren die circa 136 kW (185 pk) maximum vermogen leveren. De stuurinrichting met variabele overbrenging maakt inparkeren extra makkelijk en bevordert tevens de stuurprecisie op de snelweg.
Tegelijk met de Carnival MPV, Multi Purpose Vehicle, introduceert Kia een concept-car in het C-segment (waarin Kia vertegenwoordigd is met de Cerato). Deze concept-car is een vijfdeurs hatchback waarvan de details op een later tijdstip bekend worden gemaakt. De Carnival komt in juni 2006 bij de Kia dealers in de showroom.
