Forum Hyundai i10 (2008 - 2013)
Reacties van eigenaren
Ervaring met Hyundai i10 1.1 Dynamic: Wij hebben onze i10 nu 2 maanden in bezit. Aan de bestuurderskant horen wij achterin steeds een geluid dat lijkt op een motortje dat draait. Soms kort, soms langer. Os vooral bij rijden van korte stukjes. Heeft iemand ervaring met dit geluid? Dealer zegt dat het de pomp is die de benzinetank op druk houdt?
Antwoord: Is waarschijnlijk de brandstofpomp die je hoort. De brandstofpomp zit namelijk onder de achterbank. Wij hadden dit geluid ook en bij ons is de pomp onder garantie vervangen.
Ervaring met Hyundai i10 Idrive+Cool: Verbruik valt tegen, kom met moeite aan 1:11,2. Dus niet echt zuinig.
Ervaring met onderhoud: De beschermingswax bij aflevering is zonde van het geld. Beter zelf in de wax zetten, dan zgn. professioneel machinaal erop laten zetten zodat je juist allemaal lichte krasjes hebt. Dat is wel jammer.
Antwoord: Kleine auto's zijn nooit zuiniger dan grote wagens, wel in belasting en verzekering zijn ze goedkoper en de aanschafprijs. Dus moet je wel zo dat je dan wel zeer zuinige auto bezit.
Ervaring met Hyundai i10: Ook wij hebben een nieuwe i10 van sinds augustus ook het vernogens probleem en veel in de garage gestaan. Nu schijnt er volgens mijn dealer een sofwarefout in te zitten die zou binnen 4 weken verholpen zijn, maar ondertussen zijn we 8 weken verder en helemaal niets meer van gehoord van de Hyundai (of van de dealer uit Delft). Heb heel veel spijt van de auto. Zal ook geen i10 aan mijn vrienden aanraden.
Misschien eens de krachten bundelen want samen staan we sterken tegen de Hyundai
Nandi
Ervaring met Hyundai i10 Hapy Tuned: De auto 31 maart 2011 nieuw gehaald in de garage. Ondertussen te vaak bij de garage geweest. O.a. voor vermogensprobleem, het niet willen weg rijden op een normale manier, verder inhouden en soms zelf willen versnellen. Verder irritante geluidjes onder het dashboard vandaan. Tussen de 60 en 80 km trillen.
Volgens de importeur allemaal eigenschappen van de auto. Ja, aan m'n hoela wat het zat er in het begin niet en andere i10 van het zelfde bouwjaar van personen die ik heb aangesproken hebben het ook niet. De importeur wil zich er wel heel makkelijk van af maken. Vandaag bij de dealer geweest nadat we weer 1 week in de auto hebben mogen rijden en verteld dat de maat vol is. Voor de dealer overigings alle lof, altijd een leenauto mee en ook de dealer vind het vervelend worden.
Antwoord: Hallo mede i10-gebruikers,
Het schijnt dat de nieuwste versies meer problemen met de software hebben dan de eerste generatie. Ik zit wel met een ander probleem met mijn 75 pk sterke i10: de Kuhmo banden kunnen het vermogen niet fatsoenlijk kwijt op nat wegdek. Bij het optrekken na een rotonde glibber ik alle kanten uit. Zijn er gebruikers die tips kunnen geven over een andere en betere band?
Antwoord: Ik heb 4 seizoenen banden er op laten zetten en geen last meer van!
Ervaring met Hyundai i10 1.1 cool: Leuke, goedkope, zuinige auto.