Ford Fiesta (2008 - 2017) 1.6 TDCI EcoNetic
Ford Fiesta nu leverbaar met 1.5 TDCi motor
De krachtbron is geen onbekende in het Ford-programma, want ook de Focus is leverbaar met deze 70 kW (95 pk) sterke motor, die even krachtig is als zijn iets grotere voorganger. Wel geringer is de emissie, die met 82 gram CO2 zo'n 3 gram lager is, waardoor de Fiesta 1.5 TDCi in aanmerking komt voor het gunstige bijtellingstarief van 14%.
De Ford Fiesta ECOnetic Lease is er in twee uitrustingniveau's. De Fiesta Style ECOnetic Lease is gebaseerd op de Fiesta Style-uitvoering en heeft de 1.5 TDCi dieselmotor als krachtbron. Daarnaast heeft dit model standaard airconditioning en een radio/CD-speler/MP3-speler met AUX + USB-aansluiting aan boord. De Ford Fiesta Style ECOnetic Lease heeft 14% bijtelling en is leverbaar vanaf €15.995,-.
Voor €20,- bijtelling per maand extra, is er een Fiesta 1.5 TDCi Titanium Econetic Lease leverbaar. Dit model biedt ten opzichte van de reguliere Titanium de volgende meeruitrusting:
- Advanced Technology Navigation Pack met SYNC smartphonekoppeling met spraaksturing
- Automatische Airco
- Cruise Control
- Voorruitverwarming
- Parkeersensoren achter
- Active City Stop
- Regensensor
- Keyless Entry
- Sony audio
Deze uitvoering kost €18.995,-. Uiteraard heeft ook deze versie 14% bijtelling.