Renault Laguna Coupe
Vernieuwde Renault Laguna Coupe vanaf 36.690 euro
De nieuwe dieselversie "Energy dCi 150" met een stop/start-systeem staat aan de basis in het leveringsprogramma voor 2012. Door het lage brandstofverbruik scoort de auto een groen energielabel B bij een CO2-uitstoot van 118 g/km. Deze versie staat in de prijslijst voor 36.690 euro.
Nieuw tot de standaarduitrusting behoort de LED-dagrijverlichting. Daarnaast is Laguna Coupé standaard uitgerust met onder meer bi-xenon koplampen, lichtmetalen 17 inch wielen, automatische climate control met twee zones, een Carminat Tom Tom LIVE-navigatiesysteem en deels lederen bekleding.
Renault biedt daarnaast de keuze uit twee benzineversies: een 2.0 16V T met 151 kW (205 pk) voor 38.990 euro en een 2.0 16V T automaat met 125 kW (170 pk) voor 39.990 euro.
Voor een meerprijs van 2.000 euro is er een GT-uitrusting (ter waarde van 3.120 euro). Dat omvat onder meer lichtmetalen 18 inch wielen, lederen bekleding, elektrisch verstelbare en verwarmbare voorstoelen, een sportstuur, aluminium pedalen en een hoogglans zwart dak.
Ter introductie biedt Renault kopers van de Laguna Coupé een inruilpremie van 3.000 euro bovenop de cataloguswaarde van hun huidige auto. Leaserijders krijgen een accessoirecheque ter waarde van 1.000 euro aangeboden.