Forum Peugeot 107
Reacties van eigenaren
Antwoord: Lekkage bij de achterlichten is een bekend probleem bij deze auto's. Dit is bij de meeste auto's een fabrieksfoutje. Omdat dit bekend is zou dit niet voor eigen rekening moeten zijn.
Mijn 107 is vandaag voor de 3e keer terug geweest voor lekkage. Onder de vloermat aan de passagierskant was veel vocht. Niet vochtig, maar gewoon nat. De druppels aan de vingers als je onder de mat voelde.
Eerste keer: Rubbers/fittingen achterlichting vervangen
Tweede keer dealer: 'Regengootjes' bij de deuren gemaakt.
Derde keer: aanpassing bij de portieren.
Antwoord: Heel herkenbaar, helaas. Ik heb een paar cm water aan de bestuurderskant liggen als er veel regen is gevallen. De garage heeft mijn auto al een langere tijd en kan de oorzaak niet vinden. Mijn 107 komt uit 2008. Nu zit ik met mijn handen in het haar. Graag zou ik willen weten of er bij jouw een oplossing is gevonden voor de lekkage bij de vloermatten...
Ervaring met Peugeot 107 Millesim: Ik heb januari 2011 mijn nieuwe 107 opgehaald en ben erg tevreden, maar heb 1 probleempje. Vochtige ramen aan de binnenkant als het veel geregend heeft. 10 februari gaat hij terug naar de garage en dan wordt gemaakt. Voor de rest een leuke auto met van alles erop en er aan. (millesim uitvoering). Ik haal 1:15,5 maar rij redelijk door. Leuke auto voor weinig geld.
Antwoord: Ik heb ook in januari een nieuwe Peugeot 107 Millesim gekocht. Kwam er al snel achter dat bij de achterruiten bij langdurige regenval lekkage ontstaat. Ik heb ook het idee dat de achterruiten van een ander soort (goedkoper) glas zijn gemaakt. Tik er maar eens op, klinkt anders. Voor de rest een super fijne auto!
Antwoord: Ik heb ook een peugeot 107, heb hem nu 4 jaar en heb ook het bekende vochtprobleem water in koffer en ook de achterbank wordt kletsnat kan alleen maar zeggen dikke brol zo een Peugeot. Mijn schoonvader heeft een 607 en kan er al bijna een boek over schrijven van al zijn problemen.
Ervaring met Peugeot 107 1.0 12v xr: Fijne auto. Veel auto voor weinig geld.
Antwoord: Het vochtprobleem dat iedereen hier noemt zijn niet zozeer de achterlichten, maar het derde remlicht dat deze lekkage veroorzaakt. Ikzelf had ook een natte achterbank, beginnend aan de bestuurderszijde. Bij openmaken van het derde remlicht zaten alle lampjes onder de smurie en de pakking is gewoon een lachertje. Ikzelf zit te denken aan een dun silicone slangetje als pakking te promoveren. Oja, ik had ook een plasje liggen bij het reservewiel.
Ervaring met Peugeot 107 XR: Ik rijd nu 6 maanden in de 107 en er staat nu ruim 5.000 km op de teller, maar ik ben niet tevreden over het gebruik. Op de snelweg kom ik niet verder dan 1 op 16 en in de stad 1 op 13. Bij de dealer kunnen ze me niet vertellen hoe dat kan, hij moet toch gemiddeld 1 op 20 kunnen rijden. Kan iemand mij aangeven wie dit probleem ook heeft?
Antwoord: Rijd ook een 107 en houd elke keer het verbruik bij. Ik kom tot dezelfde conclusie als die jij trekt. Aangekocht in 09-2010 en nu een dikke 3.000KM op de teller. Verbruik op de snelweg is rond de 1 op 16, maar stadverkeer is zeer slecht: 1 op 14
Antwoord: Ik rijd 3 jaar peugeot 107 en haal op jaarbasis een verbruik van 1:21. Kwestie van rijstijl!
Antwoord: Mijn rijstijl probeer ik zo dicht mogelijk bij het idee van 'het nieuwe rijden' te houden. Schakel meestal tussen de 2000 en 2500 toeren en rij waar kan in de hoogstmogelijke versnelling. Op de snelweg rijd ik meestal 100-110 Km/u.
Waarschijnlijk zal de tijd ons leren dat hij wel iets zuiniger gaat worden. Heb al een aantal opmerkingen gelezen dat hij na verloop van tijd iets zuiniger schijnt te worden. We wachten af. Hou hier in een Excell-sheet gewoon het verloop in de gaten na elke tankbeurt. Rijomgeving is 70% stad en 30% snelweg.
Ervaring met Peugeot 107: Mijn Peugeot 107 is pas 3 weken oud en ik heb meer ijs aan de binnenzijde van de auto moeten krabben dan buiten. Dit is wel erg superslecht en nog nooit meegemaakt met een auto, terwijl ik toch al 20 jaar auto rijd. Dit is dan ook mijn eerste en laatste Peugeot!
Antwoord: Onze 107 bleek te lekken bij het derde remlicht. Het reserve wiel zat N.B. vastgevroren in het ijs. Dealer heeft remlicht vervangen rekening eigenaar! ook mijn laatste Peugeot.
Antwoord: Mijn nieuwe Peugeot 107 heeft ook vochtproblemen. Heeft een dag bij de dealer gestaan onder een sproeier, maar zij kunnen de euvel niet vinden of verhelpen. Er wordt doodleuk gezegd dat ik mijn airco aan moet zetten?
Bij vorst kan ik de ramen aan de binnenzijde ijsvrij maken en anders elke ochtend met een zeemlerenspons vochtvrij maken.
Ik wordt bij de dealer van het kastje naar de muur gestuurd maar het probleem wordt niet verholpen. Kan iemand mij tips geven?
Antwoord: Onze peugeot heeft ook vochtproblemen in de bekleding, kofferbak enz. Deze week bij de dealer geweest en het advies was de auto helemaal laten kitten aan de achterzijde en dus op onze kosten en ook nog de waterpomp die lekt (reparatie 390 euro) bij een km.stand van 38.000 km.
Advies: Is het verstandig om de waterpomp alleen te vervangen of direct de distr.riem ook gelijk vervangen in verband met de kosten.
Hoezo lekker goedkoop de Peugeot 107?
Antwoord: De 107 heeft geen distrebutieriem, maar een onderhoudsvrije ketting.
Antwoord: Laat nu de waterpomp vervangen kosten bij de Peugoet-dealer slechts 360 euro en bij een vakgarage 180 euro! Dus kom niet weer bij de Peugeot-dealer.
Ervaring met Peugeot 107 1.0:
Ervaring met verkoop: Zowel de verkoop als de aflevering verliepen erg slecht! Vele accesoires die ik had bij besteld waren gewoonweg vergeten, waardoor ik meerdere malen terug moest! Hier koop ik geen auto meer.
Ervaring met onderhoud: Ik ben een keer geweest voor onderhoud bj Davo in ridderkerk, maar kom hier nooit meer. Het ergste vond ik dat ze mijn ruitenwisser hadden vervangen, terwijl mijn man die er een week ervoor nieuw had opgezet. Ook stond er ruitensproeiervloeistof op de factuur terwijl het tankje vol zat. Ik kom hier nooit meer.
Antwoord: Afgelopen zaterdag heb ik samen met mijn vriendin en ouders een bezoek gebracht aan DAVO in Ridderkerk. Eerder die week had ik telefonisch contact gehad met een van de medewerkers, om een afspraak in te plannen voor een proefrit in een Ford Fiesta, die ik op de website had gezien. Dit gesprek verliep mijns inziens uitstekend en het duurde dan ook niet lang voordat concreet werd ingegaan op zaken als de prijs etc. Naar aanleiding van dit gesprek hebben we de afspraak gemaakt (proefrit op zaterdag om 16.00 uur) en vertrokken wij vol goede moed richting Ridderkerk (een slordige 100 km van ons verwijderd) met twee auto's. Dit lijkt wellicht overbodig, maar wij dienden rekening te houden met eventuele inruilmogelijkheden van mijn huidige auto.
De afspraak stond zoals gezegd gepland om 16:00 uur, echter om 15:50 uur werden we gebeld (we waren al bijna in Ridderkerk aangekomen) met de boodschap dat de auto zojuist was verkocht. Het bleek te gaan om een interne communicatiefout en dit zou te wijten zijn aan het feit, dat zij vanwege de vakantieperiode kampten met een lichte onderbezetting. De auto was net verkocht aan klanten, die zonder afspraak op de auto waren afgekomen. Aangezien wij op dat moment reeds in de buurt waren van Ridderkerk, besloten wij toch een bezoek te brengen aan de dealer. Een foutje is immers menselijk en gezien wij al een dik uur onderweg waren leek het ons een goed idee te kijken of er alternatieve routes te bewandelen waren.
Eenmaal aangekomen bij de dealer, werden we echter zwaar teleurgesteld. De eerste medewerker die wij spraken (degene die mij telefonisch had benaderd) schoot direct in de verdediging. Hij schoof de schuld af op zijn directe collega en somde een waslijst van oorzaken op voor dit probleem (iets waar wij op dat moment totaal geen boodschap aan hadden). Na een hoop heen en weer gediscussieer tussen de medewerkers (die elkaar overigens continu tegenspraken) werd in plaats van mee te denken met ons richting een oplossing/tegemoetkoming, de zaak afgedaan met een "sorry, foutje kan gebeuren. Je kunt wel kijken voor een andere auto".
Ik ben geschrokken en zeer verbaasd over de klantonvriendelijke en onprofessionele houding die de medewerkers zich achtten te kunnen permitteren. Ik heb bewust gekozen voor een erkende dealer, omdat ik graag net iets meer betaal voor een stukje service, deskundigheid en professionaliteit. Ik vind het ronduit schandalig hoe wij, na een rit van 100 km praktisch de deur uit werden gekeken.
De nonchalance en de arrogantie waarmee de medewerkers ons doodleuk vertelden niets voor ons te kunnen betekenen, was zowel naar mij als naar mijn meegereisde vriendin/ouders op zijn zachtst gezegd onbeschoft. Op het internet ben ik nadien vele negatieve ervaringen van klanten tegengekomen, die aansluiten op mijn ervaring. Had ik mij dus beter georienteerd, dan had ik niet de keuze gemaakt om met dit bedrijf in zee te gaan, een fout die ik niet nog eens zal maken.
De medewerkers hadden nog toegezegd mij maandag na het weekeinde te zullen bellen. Ik heb echternog geen enkel bericht ontvangen vanuit de organisatie en tot op de dag van vandaag blijft elke vorm van excuses uit. Zeer spijtig, je zou toch meer verwachten van een erkende dealer?
Aan degenen die deze reactie lezen zou ik willen zeggen: "bezint eer gij begint".
Ervaring met Peugeot 107 1.0: Op een paar kleine dingen na een leuk autootje.
Ervaring met Peugeot 107: Wij hebben sinds 23-01-2009 een 107 en zijn over het algemeen zeer tevreden. Alleen bij regen lekt de auto dan weer hier, dan weer daar! Eerst rubbers vervangen (garantie) maar nu de fittingen vd achterlichten 4 dgn na garantie voor eigen rekening! Waar zal hij de volgende x gaan lekken? Waardeloos.....