Bijtelling leaseauto
Audi Q7
Een auto van de zaak is geen gratis auto! Omdat de leaseauto ook privé kan worden gebruikt, wordt deze gezien als een vorm van extra inkomen. Alleen wanneer aantoonbaar minder dan 500 KM per jaar privé wordt gereden met de auto van de zaak, is geen extra bijtelling verschuldigd.
Wie wel meer dan 500 KM per jaar privé met de lease-auto rijdt, moet een deel van de cataloguswaarde van de auto optellen bij het bedrag waar over inkomstenbelasting wordt geheven. Het te betalen bedrag is afhankelijk van het fiscaal inkomen (de "tariefgroep"), de CO2 uitstoot van de auto en de eventuele eigen bijdrage. Onderstaande berekening geeft weer hoeveel de lease-auto daadwerkelijk per maand kost door extra belastingheffing. Gebruik voor een privé-auto de kilometerkosten-calculator.
Net als voorheen, is de Audi Q7 een luxueuze reisauto die dankzij de hoogte nog meer ruimte en comfort biedt. De Q7 is zeker geen terreinauto. Op het gebied van elektronica is de Q7 moderner geworden.
Schrijf je nu in voor de gratis Autozine-nieuwsbrief!

"75D"

"1.4 TSI Active"

"250 4Matic"

"T5 Momentum AWD"

"450h"